شستشوی پرده

شستشوی پرده

شستشوی پرده ها به صورت منظم و دوره ای اهمیت بسیاری در حفظ بهداشت و ظاهر محیط دارد. پرده‌ها به عنوان یک آیتم مهم در دکوراسیون داخلی، جذابیت و زیبایی فضا را تحت تأثیر قرار داده و پرده‌های تمیز و درخشان، زیبایی و شادابی محیط را دوچندان می‌کنند.

از آنجاییکه پرده ها به دلیل مجاورت با پنجره‌، همواره به گرد و غبار و ذرات معلق در هوا آلوده می‌شوند، شستشوی منظم آنها امری اجتناب ناپذیر و ضروری می باشد. علاوه بر این، با از بین بردن لکه‌، چربی و سایر آلودگی‌ها، طول عمر پرده ها نیز افزایش می‌یابد.

مزایای شستشوی حرفه ای پرده

دادن پرده‌ها به مراکز شستشوی حرفه ای نسبت به شستشوی آنها در منزل، مزایا و فوایدی را به همراه دارد. این مراکز با داشتن متخصصان مجرب، به طور حرفه‌ای انواع پرده‌ها و روش‌های شستشوی مناسب آنها را می‌شناسند. تجهیزات تخصصی نیز مانند ماشین‌های لباسشویی بزرگ و بخارشوی، امکان شستشوی بهتر و کامل تری را در این مراکز فراهم می‌کنند.

علاوه بر این، برخی از مراکز، خدمات ترمیم پارچه، لکه زدایی و تعمیرات را نیز ارائه می‌دهند که می‌تواند به نگهداری و افزایش طول عمر پرده‌های شما کمک کند.

باز کردن و نصب مجدد پرده‌ها، به خصوص شید رول ها و پرده برقی در محل، یکی دیگر از مزایای واگذاری پرده‌ها به مراکز خدمات شستشوی پرده است. این مراکز معمولاً تیم‌هایی از نصابان حرفه‌ای دارند که با دقت و مهارت لازم، پرده‌ها را برداشت و بعد از شستشو، مجدداً نصب می‌کنند.

این مزایا در کنار تضمین کیفیت فرآیند شستشو، دلایلی قابل توجه برای سپردن پرده ها به مراکز شستشوی پرده می باشد.با شستشو و خشکشویی پرده هاتوسط افراد متخصص، در زمان و وقت خود صرفه جویی کنید و عمر پرده ها را نیز افزایش دهید.

خدمات شستشوی پرده هوش سازه

شرکت هوش سازه با سالها تجربه تامین و ارائه خدمات در صنعت پرده کشور و با بهره گیری از کادری مجرب و دوره دیده در زمینه انواع پارچه های پرده ای، افتخار انجام خدمات تخصصی شستشو و خشکشویی به مشتریان محترم را دارد.

  • شستشوی تخصصی با توجه به جنس و حساسیت پارچه
  • شناسایی ایرادات و تعمیرات تخصصی پرده ها
  • باز و نصب پرده ها
  • انجام شستشو در کوتاهترین زمان ممکن
  • انواع پرده شید رول، پرده زبرا، رومن، بلک اوت و سان اسکرین
  • انواع  پرده برقی

مراحل شستشوی پرده هوش سازه

  • باز کردن پرده شما در محل : باز کردن پرده ها کاری زمان بر و تخصصی می باشد، به خصوص زمانی که با پارچه های ظریف و پرده های رول و یا پرده های برقی سروکار دارید. تیم متخصصان مجرب ما پرده‌های شما را با خیال راحت باز کرده و اطمینان حاصل می کنند که هیچ آسیبی به پردها وارد نشود.
  • شستشو و خشکشویی پرده : هنگامی که پرده های شما جمع آوری شد، فرآیند شستشوی ما متناسب با نوع پارچه انجام می پذیرد و در حین تمیز کردن، به حفظ رنگ و بافت پارچه ها توجه ویژه ای می شود.
  • خشک کرده پرده :پس از تمیز کردن کامل، به مرحله خشک کردن می رویم. روش‌های خشک کردن تخصصی ما تضمین می‌کند که پرده‌های شما به شیوه ای خشک شوند تا از چروک شدن پرده جلوگیری به عمل آید.
  • نصب مجدد پرده : در نهایت، تیم ما پرده های شما را با دقت و توجه به جزئیات دوباره در محل شما نصب می کند. قابل ذکر است نصب و تعمیرات انواع پرده برقی و رولی در تخصص ماست.

همین حالا با ما تماس حاصل نمایید

کارشناسان ما جهت مشاوره و یا ثبت سفارش شستشوی پرده ، در 24 ساعت شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.