درباره ما

تاریخچه هوش سازه

شرکت هوش سازه در سال 1391 با همت جمعی از مهندسان، فعالیت خود را در زمینه پرده برقی و پارچه پرده آغاز کرد و در طی بیش از ده سال، به یکی از مجریان و تامین کنندگان برجسته و قابل اعتماد در این صنعت تبدیل شده است.

به عنوان تأمین‌کننده اصلی پرده برقی نایس ایتالیا و پارچه‌ پرده، ما به مشتریانمان تعهد می‌دهیم که با ارائه‌ی محصولاتی با طراحی اصیل و کیفیت برتر، فضاهای خانه و محل کارشان را به زیباترین شکل ممکن مزین کنیم. مأموریت ما در این راستا، ارائه‌ی طیف وسیعی از تکنولوژی، طرح و رنگ‌هاست که سلایق متنوع استفاده کنندگان را پوشش دهد.

ما با داشتن تیمی از کارشناسان ماهر و متخصص در این صنعت، با توجه به آخرین روندها و تکنولوژی ها، پرده هایی با طراحی بی‌نظیر و عملکرد عالی را ارائه می‌دهیم. هدف ما ایجاد فضاهایی است که هم آرامش و هم زیبایی و راحتی را برای شما به ارمغان بیاورد و بدین منظور شما را از مرحله انتخاب تا نصب همراهی خواهیم کرد.

چرا هوش سازه؟

مشاوره رایگان

ارائه‌ی خدمات مشاوره رایگان، به منظور کمک و راهنمایی مشتریان در انتخاب نوع پرده.

اجرا به موقع و با کیفیت

ارائه‌ی خدمات با دقت و در زمان مقرر به منظور اطمینان از ارائه‌ی کار با کیفیت و بدون تاخیر

گارانتی 40 ماه تعویض کالا

تضمین تعویض کالا در صورت وجود هرگونه عیب یا خرابی در طول دوره‌ی 40 ماه پس از خرید.

10 سال خدمات پس از فروش

تعهد به ارائه‌ی خدمات پس از فروش حرفه‌ای و پشتیبانی فنی به مشتریان در طول دوره‌ی 10 سال پس از خرید محصول.

ما در هوش سازه به عنوان یک شرکت پیشرو در اجرا و تامین پرده‌ برقی با کیفیت بالا و متخصص در تامین پارچه‌های پرده،  به نوآوری و رضایت مشتری متعهد هستیم و سعی می‌کنیم با استفاده از محصولاتمان، فضاهای خانه و محل کار شما را به مکان‌های بی‌نظیر و شگفت‌انگیز تبدیل کنیم.