, ,

5 دلیل برتری سیستم دزدگیر حرفه ای Nice

هوش سازه نمایندگی انحصاری Nice نایس ایتالیا سیستم های مدیریت هوشمند ساختمان - خانه هوشمند - سیستم سکوریتی - دزدگیر خانه دزدگیر منزل دزدگیر اماکن سیستم امنیتی حرفه ای سیستم دزدگیر بی سیم ایتالیایی

اگر به دنبال یه دزدگیر منزل یا اماکن اروپایی یا همان سیستم های ضد سرقت و امنیتی با ضریب اطمینان بالا و طراحی متفاوت هستید حتمان پیش نهاد می شود به بعضی از خصوصیات منحصر به فرد این سیستم را ملاحظه  فرمایید:

1) امنیت و آسایش بیشتر
سیستم های سنتی یا سیستم هایی که سیم کشی خانگی می شوند، متصل به سیستم برق، تلفن ثابت و سرویس اینترنت شما می باشند و در صورت قطعی برق یا بریدن سیم ها از سیستم خارج می شوند و راه سرقت را آسان می کنند درصورتیکه در سیستم های بدون سیم نایس (وایرلس) باپروتکل رادیویی ایمن، اختصاصی و پشتیبان گیری از باتری ( که 4 سال نیاز به تعویض ندارد) استفاده می کند که بدون حضور برق همیشه در مواقع اضطراری هشدار اعلام می شود

2) هزینه کمتر با حفظ معماری
سیستم های حفاظتی امنیتی بی سیم، بدلیل عدم سیم کشی در ساختمان هم از لحاظ هزینه سیم کشی و داکت کشی احتمالی و هم از لحاظ هزینه نصب و اجرای سیم کشی به نفع کارفرمایان می باشند زیراکه هزینه ای بابت این موضوعات ندارید و با این کار معماری منزل خود را هم نیز خراب و نازیبا نکرده اید.

3) نصب سریع و رفع مشکلات از راه دور

به لطف سیستم حفاظتی امنیتی بی سیم نایس و عدم نیاز به سیم کشی و همچنین شناسایی کلیه سنسورها از قبل ( قبل از آوردن و نصب توسط کارشناسان و مهندسان آموزش دیده سنسورها به دستگاه معرفی می گردند) در کمترین زمان نصب انجام می گردد. یکی دیگر از مزایای مهم سیستم های نایس، توانایی پشتیبانی و عیب یابی از مرکز پشتیبانی با مشتری است و نیاز به ویزیت تکنسین نمی باشد. در حال حاضر ، شرکت هوش سازه می تواند با دادن کد دسترسی توسط کارفرما، از راه دور به سیستم شما دسترسی پیدا کند تا سریعاً مشکلات را بررسی و حتی برطرف کنند.

4) بیشترین مساحت تحت پوشش 

برخلاف بقیه دزدگیرهای منزل و اماکن بیسیمی که در بازار عرضه می‌شود، دزدگیر نایس از ارتباط رادیویی استفاده میکند. توضیح آنکه دزدگیرهای بی سیم موجود در بازار ایران به از ارتباط وای فای با سنسورهای خود بهره میبرند که این امر علاوه بر اینکه تعداد سنسورها بیسیم را محدود به 6 الی 8 عدد می‌نماید، برد آن ها هم بسیار محدود می باشد. لذا همراه فروشندگان این دزدگیرها به مشتریان توصیه میکنن که از دزدگیر باسیم استفاده شود مخصوصان زمانی که مساحت خانه و ویلا زیاد باشد. علاوه براین از کار انداختن این نوع دزدگیرهای وافایی یا به اصطلاح هک کردن آن کاری بسیار راحتی می باشد. دزدگیرنایس به عنوان تنها دزدگیر رادیویی موجود در بازار از 4 باند رادویی مجزا بهره می برد. 

5) بیشترین تعداد سنسورهای وایرلس 

به لطف پنل مرکزی نایس که قابلیت شناسایی و مدیریت 99 سنسور را دارد و عدم نیاز به سیم کشی، با توجه به نیازهای جدید شما، در صورتی که شما تصمیمی به حفاظت کردن محدوده ای جدید در مکان قبلی را داشته باشید، بدون اضافه کردن پنل مرکزی و سیم کشی… تنها با انتخاب سنسور های متنوع ما ( سنسورهای شکست شیشه، سنسور های ورودی درب ها و … ) می توانید این کار را به راحتی توسط کارشناسان ما انجام دهید. مهم نیست که در آینده چه مواردی را باید اضافه کنید ، می توانید اکنون اطمینان داشته باشید که زمان فرا رسیدن سیستم امنیتی شما قابل گسترش می باشد.

6) دزدگیرخانگی و هوشمندسازی با یک دستگاه

به لطف پنل مرکزی حرفه ای نایس، شما علاوه بر مدیریت سیستم سکوریتی، می توانید مدیریت پرده ها و روشنایی سیستم خود را هم توسط موبایل و یا کنترل های متنوع باز هم بدون نیاز بهسیم کشی داشته باشید که این مزیت باعث گردیده که شما با یک تیر چند نشان بزنید. ما به طور مداوم قابلیت های جدیدی را نیز به راه حل های بی سیم خود اضافه می کنیم، فناوری بی سیم ما شما را از اتفاقات مهمی که در خانه اتفاق می افتد آگاه می سازد و به راحتی با شما رشد می کند تا راه حل ما با نیازهای متغیر شما سازگار شود، پس همیشه به روز نیز خواهید بود.

برای اطلاعات بیشتر از صفحه سیستم امنیتی دیدن نمایید
سیستم امنیتی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *