1همکاری با ما

نحوه همکاری با گالری های پرده و معماران دکوراسیون داخلی

گام اول: همکاران محترم بعد از اندازه گیری ابعاد و نیازسنجی پروژه می توانند با توجه به تنوع بالای موتورها، برای تشخیص موتور مناسب با ابعاد پروژه با شرکت هوش سازه ارتباط برقرار نمایند.
گام دوم: در پرده کناررو، ریل برقی مطابق با ابعاد اندازه گیری شده همراه با تمام اکسسوری ها برای شما ارسال می گردد و در صورت نیاز به تیم نصب و راه اندازی، اکیپ به محل ارسال می شود.
در پرده های بالارو، بعد از مشخص نمودن پارچه و نوع موتور، پکیج کامل (شامل تیوب، موتور پرده، اکسسوری ها، چرخنده، پارچه و وزنه تعادل) به محل پروژه ارسال گردیده و در صورت نیاز اکیپ نصبی هم برای اجرای پروژه اعزام خواهد شد.

 

مزایای موتور پرده برقی نایس :

1. اجرای ابعاد بزرگ:

شرکت هوش سازه به عنوان تنها مجری شید و پرده های سایز بزرگ در ایران، محدودیت ها در راستای اجرای انواع پروژه های خاص را با توجه به دانش فنی و مهندسی در طراحی، استفاده از اکسسوری های و موتورهای باقدرت و استاندارد برای همکاران محترم برطرف نموده است. 
این شرکت قادر است تا شید های برقی به عرض 5 متر و ارتفاع 3 الی 4 متری را تنها با یک موتور اجرا نماید و برای پرده های کناررو ، با توجه به نوع پارچه تا طول حدود 10 الی 11 متر به راحتی اجرا می گردد. این امر باعث می گردد که درزهای بین پرده ها به مینیمم قرار گیرند که در جلوگیری از تابش مستقیم آفتاب و در نتیجه زیبایی بصری را افزایش می دهد. بعلاوه با کاهش تعداد موتورها و اکسسوری های استفاده شده هزینه را برای کارفرمایان محترم بسیار کاهش می دهد.
در کلیپ زیر نمونه ای از اجرای شید دابل (دوبل-دو مکانیزم) برقی را می توانید مشاهده نمایید که تنها با 2 موتور (یک موتور برای لایه جلویی و یک موتور برای لایه ی زیرین) به صورت یکپارچه با عرض 5 متر اجرا گردیده است:

2. ریموت های متنوع و هوشمندسازی پرده ها:

از آنجاکه شرکت Nice ایتالیا به عنوان کمپانی پیشرو در طراحی و دیزاین ریموت کنترلرها (برنده چندین جایزه معتبر بین المللی در طراحی ) مطرح می باشد، لذا افتخار همکاری با بسیاری از معماران طراحی داخلی در دنیا را داشته است. بعلاوه تکنولوژی بکار رفته این امکان را برای گالری دارهای محترم فراهم نموده است تا به راحتی بتوانند یک سیستم هوشمند پرده را به کارفرمایان ارائه نمایند. ریموت 99 کانال LCD دار امکان دادن انواع سناریو ها را به راحتی مهیا نموده است به علاوه می توان کنترل را از طریق اپلیکیشن رایگان موبایل Nice نیز انجام داد. تنوع بعضی از ریموت ها در تصاویر زیر قابل مشاهده می باشد.
ریموت کنترل ها
  • ریموت 99 کانال نایس ، امکان مدیریت پراغ ها روشنایی سایه بان کرکره ها پرده ها برقی دارای قابلیت دادن برنامه زمانی ، گروهی ، سناریو سازی دارای LCD ، با باتری قابل شارژ ، امکان نصب روی دیوار
  • ریموت 99 کانال نایس ، امکان مدیریت پراغ ها روشنایی سایه بان کرکره ها پرده ها برقی دارای قابلیت دادن برنامه زمانی ، گروهی ، سناریو سازی دارای LCD ، با باتری قابل شارژ ، امکان نصب روی دیوار
  • ریموت Agio آجیو ، برای خاص پسندان ، برای کنترل روشنایی چراغ ها پرده ها کرکره ها هوش سازه
  • ریموت air ایر بدون نیاز به لمس ، بدون تاچ ، ریموت منحصر به فرد Nice ، ریموت خاص برای کنترل پرده برقی و کرکره و سایه بان
  • ریموت 6 کانال نایس ، امکان مدیریت پراغ ها روشنایی سایه بان کرکره ها پرده ها برقی ، امکان نصب روی دیوار
  • ریموت 6 کانال نایس ، امکان مدیریت پراغ ها روشنایی سایه بان کرکره ها پرده ها برقی ، امکان نصب روی دیوار

3. گارانتی و کیفیت موتورها:

موتورهای متنوع (بیش از 70 نوع موتور) پرده برقی نایس ساخت ایتالیا (Made in Italy) می باشند و کلیه موتورها تمامی تست های معتبر بین المللی را پاس نموده و بعد از پاس نمودن سختگیرانه ترین تست های کنترل کیفیت به بازار عرضه می گردد. بعلاوه برای اجرای استاندارد و بی صدا مکانیزم اکسسوری های مربوطه از شرکت Nice به همراه موتورها عرضه می شود. نشان این مدعا، گارانتی تعویض 4 ساله موتورها می باشد که همکاران می توانند با توجه به کارت گارانتی و برای رفع مشکل در اسرع وقت با شرکت تماس حاصل نمایند.
گارانتی
 

4. پشتیبانی کامل نصب و اجرا:

در انتها برای راحتی شما شرکت هوش سازه در راستای نصب و اجرا، برای همکاران محترم کلیپ های نصب و راه اندازی موتورها (اسمبل کردن ریل کناررو، نحوه تنظیم و ست کردن موتورها، تنظیم حد و …) را نیز تهیه نموده است که در صورت نیاز یا بروز اشکال در اجرا برای شما ارسال می گردند.