کرکره های برقی Nice

قدرت

موتورهای کرکره Nice قادر هستند تا 405 کیلوگرم را حمل کنند

سرعت

با سرعت 26rpm تا 12rpm کرکره های خود را بالا و پایین نمایید

دوام

تمام موتور ها تا 40 ماه وارانتی تعویض دارند

تکنولوژی TTBUS

این نوآوری جدید Nice ، به شما این امکان را می‌دهد که در صورت نیازتان تمام کرکره ها را بدون نیاز به کنترل باکس اضافه، با هم بالا و پایین نمایید و همچنین سنسور های آب و هوایی را مستقیما به خود موتور متصل کنید

356 لوگو کرکره پارکینگ برقی - هوش سازه

درب‌های کرکره‌ای

لوگو کرکره برقی - کرکره - سیاه سفید

پنجره‌های کرکره‌ای

لوگو پروژکتور سیاه سفید

ویدیو پروژکتور

Plan

Execute

Launch

کرکره های درب و پنجره

برای مشاهده تنوع محصولات ، کلیک نمایید

محصولات

سوالات متداول کرکره های برقی 

 • موتورهای Nice تولید کجا هستند؟

  شرکت هوش سازه به عنوان نمایندگی انحصاری Nice ایتالیا ، به شما تضمین می دهد که تمامی موتورهای کرکره های برقی تماما ساخت ایتالیا بوده و قابل پیگیری می باشد.

  گروه Nice مفتخر است که موتورهایی با استاندارد CE را به شما عزیزان عرضه می نماید که خود این استاندارد گویای تولید تمام قطعات در اروپا ، از قبیل موتور های کرکره برقی هوشمند و اکسسوری های آن ها می باشد.

 • موتور های توبلار شما برای چه منظوری استفاده می گردند ؟

  موتور های توبلار در کل به علت ساختار استوانه ای شکلی که دارند به این نام شناخته می شوند . این موتورهای در تمام سیستم های رول آپ ، از قبیل پرده و شید های برقی بالارو ، کرکره های درب و پنجره و صنعتی و سایه بان های برقی استفاده می شوند.

 • گارانتی و خدمات موتورهای شما چیست ؟

  تمامی موتورهای پرده برقی Nice ، اعم از کرکره های برقی درب و پنجره و پارکینگ دارای وارانتی تعویض موتور به مدت 40 ماه می باشند .

  خدمات نصب و راه اندازی ، انجام سناریو ها و نیاز های شما نیز توسط متخصصین مجرب هوش سازه که به صورت مستقیم توسط اساتید شرکت Nice آموزش دیده اند، در نصب، راه اندازی و انجام خدمات ملزم به رعایت کلیه ضوابط استاندارهای اروپا می باشند.

  از مهندسی سطح اول اروپا لذت ببرید.

 • تکنولوژی TTBUS چیست و در کجا کاربرد دارد ؟

  موتور های کرکره برقی NICE تنها موتورهایی هستند که دارای تکنولوژی TTBUS می باشند ، به کمک این تکنولوژی شما می توانید با اتصال سیم های TTBUS موتورها ، بدون نیاز به کنترل باکس اضافه ، آن ها را به هم متصل کرده و علاوه بر کاهش هزینه ، تمام کرکره ها یا پرده های خود را با هم در یک تراز بالا یا پایین نمایید که اصطلاحا perfect alingment نامیده می شود .
  استفاده تکنولوژی TTBUS برای زمانی است که مشتری چند کرکره دارد و برای مثال راس ساعت مقرر می خواهد تمام آن ها را بالا یا پایین کند ، یا برای کرکره ها یا پرده هایی که دارد ، یک کلید تعبیه نماید تا در صورت لزوم فقط با زدن یک کلید ، تمام پرده یا کرکره های برقی خود را باز کند یا ببندد .

 • موتور های کرکره Nice تا چه وزنی را ساپورت می‌کنند ؟

  با توجه به تنوع بسیار بالای موتورهای کرکره برقی نایس ، آن ها قادر هستند کرکره هایی از وزن 40 کیلوگرم تا 405 کیلوگرم را حرکت دهند و دارای سایز ها متفاوت از قطر 45 تا 85 میلیمتر هستند .

سوال خود را پیدا نکردید ؟

با پشتیبانی 24 ساعته ما تماس بگیرید.

تماس با ما