شید رول برقی

پرده های برقی با توجه به ریزساخت هوشمند یا غیرهوشمند تعریف می شوند و در صورتی که زیرساخت هوشمند وجود نداشته باشد از موتورهای پرده و شیدرول رسیوردار استفاده می شود که با کمک ریموت ها کنترل می گردند. 

موتورهای پرده بالارو gif very new

شید رول برقی نایس

تفاوت را احساس کنید

نصب کاملا سریع و راحت

دارای تنوع بالا برای تمام پنجره ها   

صدای کمتر از ۳۵ دسیبل 

۴۰ ماه وارانتی تعویض موتورها

امکان تنظیم سرعت موتور ، مطابق نیاز شما

شروع و پایان آرام 

تنها موتور دارای تکنولوژی TTBUS

 

چرا پرده های برقی نایس؟

شید رول برقی نایس ایتالیا از کمترین میزان صدا برخوردار هستند و این امر باعث می شود تا شما تجربه دلنشین تر و احساس راحتی بیشتری داشته باشید!

بی صدا ترین موتورهای شید

شید رول برقی نایس ایتالیا از کمترین میزان صدا برخوردار هستند و این امر باعث می شود تا شما تجربه دلنشین تر و احساس راحتی بیشتری داشته باشید! کارشناسان فنی شرکت هوش سازه ، راهکارهای متعددی برای انجام پروژه های شید با ارتفاع های بالا و عرض های خاص برای محقق کردن طراحی های شما آماده کرده اند!

سایز های غیر متعارف و بسیار بزرگ

کارشناسان فنی شرکت هوش سازه ، راهکارهای متعددی برای انجام پروژه های شید با ارتفاع های بالا و عرض های خاص برای محقق کردن طراحی های شما آماده کرده اند! به کمک تکنولوژی روز اروپا، شما به سادگی می توانید با سناریو های مختلف کنترل و مدیریت پرده های برقی خود را به دست بگیرید و تنها با یک ریموت و هزینه کم پرده هایتان را هوشمند کنید!

هوشمندسازی راحت

به کمک تکنولوژی روز اروپا، شما به سادگی می توانید با سناریو های مختلف کنترل و مدیریت پرده های برقی خود را به دست بگیرید و تنها با یک ریموت و هزینه کم پرده هایتان را هوشمند کنید!

محصولات ما

برای مشاهده انواع موتورهای پرده برقی نایس ایتالیا و مشخصات فنی موتورهای پرده بالارو شید رول های برقی روی لینک زیر کلیک نمایید

مشخصات شید رول برقی برج نگار ونک

برخی از مشتریان شرکت هوش سازه

برای مشاهده جزئی تر پروژه های داخلی و خارجی شرکت روی لینک زیر کلیک نمایید

پروژه های انجام شده 2222

انواع پارچه

برای مشاهده انواع پارچه های پرده بالارو مثل شیدرول، سان اسکرین خورشیدی، بلک اوت، سیلوئت، رومن و … اینجا کلیک نمایید

انواع پارچه 3333

ریموت کنترل ها

برای مشاهده تنوع ریموت کنترل ها و مطالعه مشخصات فنی ریموت کنترلر ها و سنسورها پرده نایس اینجا کلیک نمایید

ریموت کنترل ها 4444

مشتریان ما

شرکت هوش سازه مفتخز است که مجری و طراح پروژه های متعددی مانند برج های رزمال، آرمانی، حیات سبز، فرشته پالاس و … بوده است

پروژه های انجام شده

سوالات متداول شید رول برقی

 • موتورهای Nice تولید کجا هستند؟

  شرکت هوش سازه به عنوان نمایندگی انحصاری Nice ایتالیا ، به شما تضمین می دهد که تمامی موتورهای پرده بالارو ، شید و زبرا ، تماما ساخت ایتالیا بوده و قابل پیگیری می باشد.

  گروه Nice مفتخر است که موتورهایی با استاندارد CE را به شما عزیزان عرضه می نماید که خود این استاندارد گویای تولید تمام قطعات در اروپا ، از قبیل موتور های پرده برقی بالارو و اکسسوری های آن ها می باشد.

 • صدای موتور های شما چقدر است؟

  موتورهای پرده بالارو و کناررو دارای تنوع بالایی هستند و به جرات می توان گفت بی صدا ترین پرده های برقی بالارو و کناررو دنیا ، موتورهای Nice می باشند. سری موتور های Era Inn ، در کنار تکنولوژی بی نظیر خود ، بی صدا ترین موتور ها با صدای تنها 33 دسیبل می باشند در حالی که دیگر موتورهای توبلار پرده های برقی صدایی بیش از 40 دسیبل دارند 

 • گارانتی و خدمات موتور های شما چیست؟

  تمامی موتورهای پرده برقی Nice ، اعم از بالارو ، کناررو ، شید ، اسکرین و زبرا ، دارای وارانتی تعویض موتور به مدت 40 ماه می باشند .

  خدمات نصب و راه اندازی ، انجام سناریو ها و نیاز های شما نیز توسط متخصصین مجرب هوش سازه که به صورت مستقیم توسط اساتید شرکت Nice آموزش دیده اند، در نصب، راه اندازی و انجام خدمات ملزم به رعایت کلیه ضوابط استاندارهای اروپا می باشند.

  از مهندسی سطح اول اروپا لذت ببرید.

 • آیا موتورهای پرده شما به سیستم هوشمند متصل می‌شود؟

  موتورهای پرده برقی بالارو و کناررو Nice ، دارای مدل های متنوع هوشمند و رسیوردار می باشند. موتورهای پرده برقی 3 سیم (چپ گرد-راست گرد-کامن) با دو سیم فاز و یک سیم نل ، مناسب ترین انتخاب برای سیستم های هوشمند می باشد. همچنین موتورهای پرده برقی رسیوردار Nice نیز ، با تکنولوژی انحصاری TTBus امکان اتصال به سیستم هوشمند منزل شما را دارند.

 • موتورهای Nice تا چه ابعادی از پرده را پوشش می‌دهند؟

  با توجه به پروژه های اجرا شده و نصب و راه اندازی پرده بالارو شید تا عرض 6 متر و پرده های کناررو برقی تا عرض 12 متر ، نگران ابعاد پنجره خود نباشید. موتور های پرده برقی بالارو و کناررو Nice تمام ابعاد را پوشش می دهند .

 • برای هوشمندسازی پرده هایم، آیا حتما نیازی به زیرساخت هوشمندسازی دارم؟

  خیر ، هیچ نیازی به سیستم های هوشمند و کابل کشی های متعدد ندارید ، برای هوشمند سازی پرده های برقی و موتور های پرده ، فقط کافیست که ریموت ERA P 99 که اطلاعات آن اینجا است را تهیه نمایید ، این ریموت قادر به کنترل و مدیریت 99 دستگاه مجزا اعم از روشنایی ، چراغ ها ، پرده های برقی بالارو و کناررو ، کرکره ها ، درب های پارکینگ ، حتی سقف متحرک منزل شما است . ب این ریموت شما قادرید سناریو های متعدد زمانی ، گروه سازی های خاص و مکان بندی های مجرای مخصوص به خودتان را داشته باشید . لازم به ذکر است که ریموت دارای صفحه نمایش رنگی با رابط کاربری بسیار ساده ، قابل شارژ و کاملا پرتابل می باشد.

 • آیا میتوانم موتورهای پرده شما را از خارج منزل و محل کار با اینترنت کنترل کنم؟

  برای کنترل منزلتان ، اعم از موتور های پرده برقی بالارو ، کرکره ها ، سایه بان ، سقف متحرک و روشنایی شما به راحتی میتوانید با استفاده از ماژول CORE که قیمت بسیار پایینتری نسبت به سیستم های هوشمند دارند ، از طریق اپلیکیشن با اینترنت ، خانه خود را مدیریت ، سناریو تعریف کرده و لذت ببرید. اطلاعات بیشتر راجع به CORE را اینجا بخوانید.

 • شما شید و پرده بالارو 5 متری هم اجرا می کنید؟

  بله ما تنها ارائه کننده پرده های برقی بالارو و کناررو در سایز و ابعاد بزرگ در تهران هستیم ، برای دیدن نمونه کارهای بزرگ اینجا و برای بررسی پروژه شما با تیم فنی ما تماس بگیرید.

 • سرعت موتورهای شما چطور است؟

  موتورهای بالارو نایس سرعت 24 دور بر دقیقه را دارند که سرعت بسیار بالایی است ، سیستم پرده های بالارو ما سرعت 4.5 متر بر دقیقه به بالا را دارا هستند ، که برای مثال پرده های 3 متری را در کمتر از 40 ثانیه باز و بسته می نماید
  همچنین موتورهای کناررو نایس با 95 دور بر دقیقه از سریعترین موتورهای بازار جهانی هستند که علاوه بر زیبایی حرکت به دلیل شروع و پایان آرام ، به سرعت پرده های شما را باز و بسته می نماید.

سوال خود را پیدا نکردید ؟

با پشتیبانی 24 ساعته ما تماس بگیرید.

تماس با ما