1همکاری با ما

نحوه همکاری با هوشمندسازان ساختمان

بخش اتوماسیون پرده های برقی سهم حائز اهمیتی در ارائه قابلیت های سیستم های هوشمند ساختمان دارد، لذا این شرکت بر آن دارد که راهکارهای عملی جهت همکاری با دوستان هوشمندساز ساختمان ارائه نماید. مراحل همکاری که شامل طراحی، اجرا و راه اندازی پرده های برقی پروژه های در دست انجام توسط همکاران هست، به شرح زیر می باشد:
گام اول: بعد از نصب و راه اندازی سیستم هوشمند ساختمان، همکاران محترم می توانند ابعاد، اندازه و نوع پرده (کناررو – بالارو) را اعلام نمایند و یا در صورت نیاز به مشاوره، کارشناسان ما به پروژه اعزام گردند.
گام دوم: بعد از نهایی شدن طرح توسط کارفرمای محترم، به محض درخواست همکاران هوشمندساز، اکیپ فنی برای نصب و راه اندازی به محل پروژه اعزام می شوند .
گام سوم: بعد از نصب و راه اندازی پرده های برقی در مکان در نظر گرفته شده، عملیات مربوط به اتصال به سیستم هوشمند و تست صحت عملکرد سیستم کنترلی انجام می گیرد و در صورت تایید به کارفرمای محترم تحویل داده می شود.

نحوه ارائه توسط همکاران هوشمندکار به کارفرما

از آنجا که امروزه اکثر ساختمان ها مجهز به سیستم هوشمند می باشند لذا همکاران هوشمند ساز ساختمان بهترین مرجع برای کارفرمایان محترم برای انتخاب تجهیزاتی جانبی کنترلی سیستم هوشمند ساختمان کنترل می باشند. لذا شرکت هوش سازه تلاش دارد تا تمامی موانع کاری در راستای خدمات خود برطرف نمایند که که به شرح زیر می باشد:
1. عدم وجود هرگونه محدودیت در انتخاب پارچه پرده برای کارفرما!!!
در مورد پرده های کناررو بعد از اعلام ابعاد و اندازه دهنه های مورد نظر و اعلام جهت باز شدن پرده ( وسط بازشو و یا کنار بازشو)، اکیپ فنی، سیستم را در کارگاه اسمبل نموده و سپس در محل پروژه اقدام به نصب ریل و استراکچر مربوطه می نماید. حال کارفرما در زمان دلخواه و بنا به سلیقه خود می تواند پارچه پرده خود را از هر تامین کننده ای انتخاب و مانند پرده های سنتی به گیره های تعبیه شده بر روی ریل متصل کند.
در مورد پرده های بالارو یا به اصطلاح شیدها، کارفرمای محترم بدون توجه به برقی بودن پرده ها و هوشمند بودن ساختمان می تواند با خیال راحت بنا به سلیقه خود از هر کجا که مدنظر ایشان است شید را به صورت دستی تهیه نماید. سپس با اعلام آمادگی سیستم هوشمند، اکیپ فنی برای عملیات موتور گذاری و نصب و راه اندازی پرده به پروژه اعزام می گردند و کار تست صحت عملکرد سیستم  کنترل هوشمند پرده ها، در محل پروژه انجام می گیرد.
2. ارائه راه کارهای متنوع براساس سیستم هوشمند طراحی شده
از آنجاکه شرکت Nice ایتالیا به عنوان یک کمپانی پیشرو در صنعت تولید موتورها با تکنولوژی نوآورانه در جهان مطرح می باشد، لذا کارشناسان دوره دیده این شرکت قادر هستند تا انواع راهکارها (Solutions) را برای ایجاد اتوماسیون های خاص و کاهش هزینه، به همکاران هوشمند ساز ارائه دهند. این طرح ها شامل کنترل گروهی تعدادی از موتورها به طور همزمان (TTBus)، کنترل همزمان از طریق سیستم هوشمند و ریموت کنترل ها، کنترل تعداد زیادی از موتورها توسط ارتباط سریال و KNX از طریق باس ماژولهای ارتباطی Nice و یا ارتباط به صورت وایرلس و …  می باشد که بنا به احتیاجات پروژه امکان اجرای راه کارهای بسیار متنوع را در اختیار قرار می دهد.
3. پروژه های با دهنه های بزرگ و طرح های خاص
شرکت هوش سازه این افتخار  را دارد، به عنوان تنها شرکت داخلی، قادر است که با توجه به کیفیت و قدرت بالای موتورها و اکسسوری های استاندارد، طراحی توسط مهندسین مجرب، برای ابعاد و اندازه پنجره های بسیار بزرگ، طرح را به صورت یکپارچه انجام دهد. این امر علاوه بر اینکه تعداد موتورها  و اکسسورهای استفاده شده را کاهش خواهد داد، در سیستم هوشمند نیز از لحاظ استفاده از تجهیزات تابلویی و کابل کشی مربوطه صرفه جویی به همراه دارد. لذا علاوه بر زیبایی بصری، از لحاظ اقتصادی نیز به کارفرمایان محترم از این منظر کمک شایانی خواهد شد.
4. خدمات پس از فروش
 شرکت هوش سازه خود را متعهد می‌داند تا همکاران هوشمند ساز در راستای خدمات پس از فروش کوچکترین نگرانی ای نداشته باشند و این شرکت در اسرع وقت برای رفع مشکلات احتمالی اقدام می نماید. کلیه موتورها برای همکاران دارای 4 سال وارانتی تعویض می باشند.
باعث افتخار مجموعه هوش سازه می باشد که توانسته است با نگاه فنی و مهندسی به مکانیزم پرده های برقی و استفاده از موتورهای مناسب پروژه همکاران هوشمند ساز را یاری نماید تا بتوانند بهترین و با کیفیت ترین سیستم کنترل پرده های هوشمند را به کارفرمایان محترم ارائه نماید.

 

در اسلایدر زیر برخی از پروژه های انجام شده را میتوانید مشاهده فرمایید :