,

هوشمند سازی پرده ها و هوشمند سازی با یک ریموت!

هوشمندسازی و استفاده از تکنولوژی برای بسیاری از افراد امری پیچیده و مشکل به نطر می آید. شرکت نایس با این ایده که تکنولوژی میباست در خدمت تمامی افراد قرار گیرد، سیستم های خود را طراحی نموده است. در این مقاله سعی بر آن است تا به صورت مختصر در مورد رویکرد هوشمندسازی پرده ها و تعریف انواع سناریوها با استفاده از یک ریموت کنترل و دیوایسی به نام core که در کف یک دست جا میشود را بررسی نماییم. 

هوشمندسازی با یک ریموت کنترل
ریموت کنترل ال سی دار Era Pview شرکت نایس مانند بقیه برندها فقط برای کنترل پرده ها طراحی نشده است. این ریموت کنترل علاوه بر اینکه توانایی کنترل 99 تا پرده را به صورت همزمان دارا می باشد، با آن میتوان انواع سناریوهای ورود و خروج منزل یا شب و روز و … را تعریف نمود. علاوه بر آن امکان کنترل روشنایی بدون نیاز به بازسازی و تخریب و با همان سیستم سنتی کارشده در منزل نیز وجود دارد. ترکیب این دو، این امکان را فراهم می سازد که شما با این ریموت هوشمند بتوانید تمامی این سناریوهای لذت بخش را ایجاد نمایید. برای مثال درشب و هنگام خواب کافیست با فشاردادن یک دکمه که در آن سناریو شب تعریف شده است، تمامی پرده ها بسته و لامپها روشن خاموش میگردد. در هنگام صبح میتوانید ساعتی را برای اینکه پرده ها باز شده تا نور وارد منزل شود و روشن شدن چای ساز را انتخاب نمایید. 

مدیریت از راه دور و با استفاده از اپلیکیشن

زمانی که خسته از محل کار خود یا سفر باز میگردید ، این که قبل از رسیدن، نور طبیعی خانه را با پرده ها کنترل نمایید، دستگاه چای ساز را روشن نمایید و یا چراغ های پارکینگ را روشن نمایید، تا حدودی خستگی شما را بر طرف می کند! بعلاوه هنگامی دیگر نیاز به اینکه برای باز و بسته کردن پرده ها به دنبال ریموت کنترل بگردید نیست و توسط موبایل یا تبلت خود می توانید هر زمان که نیاز بود با اپلیکیشن – که به صورت رایگان برای هم اندروید و ios قابل دانلود هست – پرده ها رو کنترل نمایید. 

Core علاوه بر زیبایی بسیار کم جا و ظریف می باشد بر روی دستگاه سه چراغ ال ای دی قرار دارد که نمایانگر شرایط و اتصال مودم وای فای سیستم رادیویی و برق دستگاه می باشد که در عکس زیر نمایان است.

از دیگر قابلیت های core می‌توان به مشاهده و مدیریت منزل بر اساس هیستوری موجود در دستگاه اشاره کرد در واقع تمام اتفاقات در حافظه ابری دستگاه ذخیره می گردد و شما قادر به مشاهده آن ها بر اساس زمان و تاریخ درج شده می باشید .

برای آشنایی و مشاهده طرز عملکرد Core ویدیو زیر را نگاه کنید :

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.