,

با نایس ، دزدگیر و سیستم هوشمندتان را ادغام کنید!

سیستم های ضد سرقت اروپایی می بایست استادارد CE رو داشته باشند تا مجوز ارائه در بازار به آنها داده شود. نایس علاوه بر اینکه تمامی مواردی که کمیته CE اجبار کرده است، به عنوان یک دزدگیر اروپایی، یک دزدگیر هوشمند عرضه نموده است. این سیستم دارای یک کنترل یونیت زیبا دارای یک صفحه تاچ رنگی 7 اینچی که با استفاده از آن می توانید تمامی تنظیمات پیشرفته مربوط به امنیت و همچنین هوشمندسازی مربوطه را انجام دهید.   

این هوشمندسازی که کنترل یونیت مرکزی دزدگیرخانه انجام می‌دهد شامل کنترل روشنایی، تجهزات موتوری شامل پرده ها و درب‌های پارکینگ و کرکره ها، سنسورهای نشب آب و دود و … می باشد. این ویژگی علاوه براینکه امکان تعریف انواع سناریوهای هوشمند را برای ساکنین را با یک دستگاه 

سیستم نایس، برای اولین بار در دنیا، تاچ پنلی بر پایه ی سیستم سکوریتی یا همان دزدگیر تولید کرده که همزمان به شما امکان مدیریت اتوماسیون هایتان را نیز می دهد، از جمله چراغ ها و روشنایی ، پرده های برقی ، کرکره ها ، سایه بان ، درب های پارکینگ ، لوازم الکترونیکی ، سنسورهای نشت آب و نشت دود و … .

و اما این نوآوری چه امکان تازه ای به شما میدهد ؟!
با توجه به ادغام سیستم هوشمند و سیستم دزدگیر ، لایه رفاهی منزل یا محل کار شما ، به کمک لایه امنیتی می آید . برای مثال در صورتی که چشمی های MNPIR (برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید ) ورود غیر مجازی را تشخیص دهند ، مانند سیستم های دزدگیر دیگر ، به سرعت آژیر را به صدا نمی آورد ، بلکه ابتدا به صورت اتفاقی چراغ هایی را روشن می کند تا دزد فکر کند شما یا نگهبان در خانه حضور دارند ، سپس پرده های برقی شما را بالا یا پایین میکند ، سیستم آبیاری باغچه را فعال میکند و صدای ضبط شده ی شما را از بلندگو پخش میکند . در صورت امکان و داشتن دوربین حتی از سارق عکس می اندازد . ویدیو پایین این سناریو را به شما نشان میدهد که باعث پیشگیری از ورود دزد می گردد .

همچنین به کمک این سیستم شما از لحاظ راحتی نیز یک گام جلوتر هستید ؛ زیرا برای مثال در صورتی که قصد ورود یا ترک منزل را داشته باشید ، صرفاً با انتخاب سناریوی خروج می‌توانید دزدگیر خود را فعال کنید و روشنایی خود را خاموش یا حتی پرده های خود را به پایین بکشید . در صورتی که در سایر سیستم های هوشمند و دزدگیرها ، شما مجبور بودید تا یک بار برای خاموش کردن روشنایی و سیستم‌های خود اقدام نمایید و یکبار سیستم دزدگیر خود از طریق دیگری فعال نمایید .

نایس همواره تلاش می کند تا آسایش و امنیت را همزمان به شما عرضه نماید.
از تکنولوژی روز اروپا لذت ببرید

در مورد سیستم دزدگیر نایس بیشتر بدانید
برای مشاهده صفحه اینستاگرام هوش سازه اینجا کلیک کنید و در صورت نیاز به مشاهده نمونه پروژه های انجام شده اینجا و اینجا کلیک نمایید .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *